Кошик
64 відгуків
ArmLines
Фільтри
Ціна
Наявність
Діаметр анкера
Довжина анкера
Матеріал анкера
  • 12
Контакти
ArmLinesЕвгений Герман
УкраїнаХарківська областьХарківпереулок Верховский 13, оф.44
+380994576560
МТС
+380636451298
Life
+380674202607
Киевстар
+380994576560
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380994576560
+380636451298
+380674202607
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Анкер моллі прямий

Для повного ознайомлення з цінами і продукцією Ви можете ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-КАТАЛОГ кріпильних виробів від компанії ArmLines!

Анкер моллі ― застосовується для монтажу легких конструкцій і об'єктів, до порожнистою і листовим підстав ( ДСП, фанера, ОСБ, гіпсокартон, дерев'яні перегородки). Конструкція анкера моллі являє собою гільзу c гнучкими ребрами і наконечником c внутрішньою метричною різьбою, і гвинт c сферичною головкою як розклинювальний елемент. Анкера моллі знайшли широке застосування у сфері побутового кріплення, даний анкер найчастіше використовують для кріплення навісних шаф, картин, світильників, карнизів і т. д. Відмітна особливість анкера в тому що від витримує частий монтаж і демонтаж конструкцій. Розклинювання здійснюють c допомогою спеціального пістолета або з використанням викрутки.

Змінна геометрія ("складання") ребер гільзи анкера при укрученні гвинта (гака) дозволяє, на відміну від інших видів анкерної техніки, використовувати для закріплення принцип упору. Такий принцип ідеально підходить для закріплення в пустотілих основах, але не виключає можливість використання анкера в повнотілих матеріалах. Широкий комір гільзи має 2 спеціальних шипа, які фіксують анкер в основі на початковому етапі установки і запобігають обертання анкера в отворі під час монтажу і протягом усього терміну корисної служби кріпильної системи.

Переваги можливості установки анкера як c допомогою спеціального інструменту, так і за допомогою викрутки (як хрестоподібної, так і прямий); можливість комплектації анкера C-, L-, O-образними гаками при необхдимости; можливість повного демонтажу закріплюється елемента і часткового демонтажу кріпильного елементу.

Купити кріплення, у тому числі анкер моллі, в Україні оптом і в роздріб за низькими цінами. Ви завжди можете звернувшись в компанію ArmLines, Вам завжди допоможуть підібрати кріплення і метизи в кращому співвідношенні ціна-якість.

Для повного ознайомлення з цінами і продукцією Ви можете ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-КАТАЛОГ за кріпильних виробів від компанії ArmLines!

Дaнную пpoдукцию выcoкoгo кaчecтвa oптoм и в poзницу Bы мoжeтe пpиoбpecти у кoмпaнии ArmLines. Для зaкaзa и утoчнeния инфopмaции СВЯЖИТЕСЬ c мeнeджepaми нaшeй кoмпaнии.

Bыcoкoe кaчecтвo пpoдукции пo кoнкуpeнтocпocoбнoй цeнe!